Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 


Sme certifikovaný partner eTargetu:


Staňte sa našim fanúšikom
na Facebooku:


Prevádzkujeme vlastný portál
MojeObchody.sk


Stiahnite si letáky PPC, SEO

 

 

Registrácia do vyhľadávačov

Registrácia
do Facebooku

Registrácia do vyhľadávačov

 

 

Registrácia do vyhľadávačov

Pokiaľ stránku umiestnite na server a nie je registrovaná vo vyhľadávačoch, je len veľmi malá pravdepodobnosť, že bude mať návštevnosť väčšiu ako 5-6 ľudí denne. Títo návštevníci sa najskôr dozvedeli o stránke z Vašich propagačných materiálov alebo z databázy domén. Ak chcete stránku prezentovať širšej verejnosti a tým aj zvýšiť pravdepodobnosť predaja Vašich produktov, je potrebné umiestniť odkazy na stránku do vyhľadávačov, kde si ju môžu potencionálni klienti nájsť na základe vyhľadávaného slova, názvu produktu, kategórie stránky, popisu firmy.

Nie je však vyhľadávač ako vyhľadávač! Ako je to možné? V zásade možno vyhľadávače rozdeliť na dva druhy - katalógy a fulltextové vyhľadávače. Fulltextové vyhľadávače si Vašu stránku nájdu sami a na základe určitého algoritmu sa rozhodnú, či ju zaradia a čo z Vašej stránky zaradia ako popis. Takto funguje napríklad Google. Katalógové vyhľadávače nemajú žiadnych robotov, ktorí zbierajú dáta po internete a o Vašej stránke sa nedozvedia pokiaľ ju tam nezaregistrujete. Väčšina slovenských vyhľadávavačov má hlavne katalógovú časť, v ktorej sa primárne vyhľadáva a ak výsledky nestačia, tak preberajú výsledky z iných fulltextov. Doleuvedená ponuka sa vzťahuje na katalógové vyhľadávače alebo katalógovú časť vyhľadávačov.

Zaradenie stránky a spracovanie vyhľadávačom trvá 1-2 týždne u slovenských vyhľadávačov a 1-2 týždne u českých vyhľadávačov!!! Preto Vás prosíme o trpezlivosť. Po zaregistrovaní stránky dostanete email s informáciami a vyhľadávačmi, kde bola zaregistrovaná.

Postup:

Po uhradení poplatku za registráciu Vám pošleme návrh Nadpisu, Popisu a Kľúčových slov, ktoré budeme zadávať do katalógov. Ak tieto popisy odsúhlasíte, začneme s registráciou. O ukončení registrácie Vás budeme informovať e-mailom, ktorý bude obsahovať i zoznam katalógov a prihlasovacie údaje, vďaka ktorým budete môcť v prípade potreby editovať zadané údaje. 

Do niektorých katalógov je nutné zadať i:

1. Adresu firmy, e-mail, telefónne číslo, meno kontaktnej osoby

2. IČO – v prípade nedodania IČA je registrácia obmedzená. Niektoré vyhľadávače ho požadujú.

Pre uľahčenie práce nám prosím pošlite e-mail s týmito údajmi. 

Stránka musí byť kompletná, nesmie to byť stránka v rekonštrucii, ani nič podobné...

Registrácia do slovenských  katalógov: .
69 € bez DPH

Registrácia do českých katalógov:

Na požiadanie Vám vieme stránku zaregistrovať aj do českých  vyhľadávačov.
69 € bez DPH
 

Objednávka registrácie do vyhľadávačov:

Meno a priezvisko *:
Telefón:
E-mail *:
Názov webu:
Mám záujem o služby *:Registrácia firmy na Facebooku Mini
Registrácia firmy na Facebooku Maxi
Registrácia do vyhľadávačov
Ďalšie poznámky *:
Dokážte, že ste človek! Vyriešte tento príklad  - *