Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 


Sme certifikovaný partner eTargetu:


Staňte sa našim fanúšikom
na Facebooku:


Prevádzkujeme vlastný portál
MojeObchody.sk


Stiahnite si letáky PPC, SEO

 

 

Prečo PPC internetová reklama od nás?

1. MERIAME A KONTROLUJEME VÝSLEDKY

Výsledky PPC (pay per click) reklamnej kampane sú merateľné. Vždy sa dozviete aká bola EFEKTIVITA PPC REKLAMY, napríklad:  "za 50 EUR kreditu u Vás nakúpilo 7 zákazníkov". Vy si poviete - "to je super", alebo "to je veľa". Meriame objednávky cez nákupný košík, alebo odoslané formuláre.

Ak ste klient BiznisWebu, nastavujeme aj meranie v Google Analytics, ktoré ukáže hodnotu objednávok ktoré prišli z platenej PPC reklamnej kampane. Treba dodať - v prípade požiadavky klienta na imidžovú kampaň nemusí byť meranie podstatné.

Meranie je presné na 70-80% - meranie nie vždy ukáže všetkých čo nakúpili cez platenú kampaň. Meranie ukáže že nakúpilo 10 klientov, ale reálne ich môže byť viac, napr. 12. Čo nezmeriame je že klient sa môže na web stránku vrátiť a nakúpiť až o mesiac, alebo môže nákup opakovať.

2. KOMUNIKUJETE PRIAMO S ODBORNÍKOM

Obchodník ma za cieľ predať a nemusí mu záležať na výsledkoch kampane. U nás komunikujete priamo s PPC odborníkom. PPC reklamu Vám môže ponúknuť aj podpora služby BiznisWeb.sk, ktorá je ale odborne vyškolená a následne kampaň spravuje a navrhuje zmeny PPC odborník.

3. SME CERTIFIKOVANÝ PARTNER GOOGLU A ETARGETU

IRISOFT, s.r.o. je certifikovaným partnerom Google. Naši reklamní špecialisti Ing. Petronela Varačková a Peter Polakovič absolvovali testy spoločnosti Google a obaja majú certifikát Google AdWords Qualified individual. Certifikát je dokladom o hlbších znalostiach o praktickom používaní reklamy v Google. 

Naša firma IRISOFT, s.r.o. je aj certifikovaným partnerom spoločnosti eTarget, čo je potvrdením skúseností pri správe reklamných kampaní v systéme eTarget.

4. RADY K WEBU

PPC kampaň je úzko prepojená s webom. PPC môže byť dobre nastavené, ale keď je web zlý, alebo nedokáže merať výsledky, nemusí sa PPC kampaň oplatiť. PPC odborník na problémy na webe upozorní a poradí riešenia.

  • V rámci objednávky PPC kampane Vám garantujeme úpravu titulnej stránky, pokiaľ je potrebná a ste klient BiznisWeb.sk.
  • Automaticky Vám zašleme rady pre zvýšenie návštevnosti a predaja na Vašich www stránkach.

5. RÝCHLOSŤ

Nemáte čas? ... a potrebujete reklamu, ktorá bude efektívna, rýchla a nemusíte sa o ňu starať.

Kontaktujte práve nás a my sa Vám prostredníctvom PPC (pay per click) reklamy postaráme o to, aby bola Vaša stránka navštevovaná práve takými klientmi, akých potrebujete. Zvýšime návštevnosť Vašej stránky a pomocou SEO (search engine optimization) ju budeme posúvať medzi popredné pozície vo vyhľadávačoch, ako Google ai.

6. NÍZKA CENA

  • Máme jedny z najnižších cien za správu PPC reklamy.
  • Máme jedny z najnižších cien za jednorazové spustenie reklamy spojenej so vstupnou analýzou.
  • Ak máte eshop vytvorený v systéme BiznisWeb.sk, v cene za správu PPC reklamy je aj nastavenie merania efektivity objednávok systémom Google Analytics - Ecommerce Tracking, čo iné firmy bežne spoplatňujú.

Za vytvorenie PPC Start, ktorá už značne ovplyvní návštevnosť Vašej stránky zaplatíte len 234 € bez DPH (v cene je už kredit 133 € bez DPH!). Za svoje peniaze pritom získavate kvalitu.

Kvalitná SEO optimalizácia už v základnom balíčku za 248,95 € bez DPH obsahuje nadštandard oproti konkurencií a efektívnosť a kvalitu tejto optimalizácie je možné sledovať pri postupe nahor pri získavaní popredných pozícií.

7. JEDNODUCHOSŤ

Nemusíte nič sťahovať, alebo inštalovať. Kontaktujete nás a my sa postaráme o Vašu reklamu, o jej efektívnosť a pomôžeme Vám navrhnúť kľúčové slová či vysvetliť nejasnosti ohľadom reklamy a jej efektivity. O každom kroku budete informovaný, poprípade môžete celú reklamnú kampaň sledovať u Vás v pohodlí Vašej kancelárie či bytu vďaka pravidelným reportom z každej Vašej reklamnej kampane.

8. ŠTATISTIKY

Pravidelné zasielanie štatistík

Na požiadanie Vám môžeme v pravidelných intervaloch zasielať štatistiky emailom.

Poskytneme Vám prístup do štatistík

Na požiadanie Vám poskytneme prístup do štatistík, či celej kampane v Google AdWords. Tak si môžete kedykoľvek sami vygenerovať štatistiky. Toto sa netýka reklamy v eTarget a Facebooku, kde žiaľ nie je možné nastaviť práva len pre prezeranie reklamnej kampane.

9. STABILITA

  • Vyškolený odborník na PPC a SEO sa Vám venuje v pracovnom čase.
  • Sme stabilná firma, patríme medzi najväčšie webdesignerské spoločnosti na Slovensku.
  • Nie sme firma-jednochlapovka. Pozrite si fotky nášho kolektívu na Facebooku.
  • Prevádzkujeme jeden z najrozšírenejších systémov BiznisWeb.sk na tvorbu web stránok a internetových obchodov s viac ako 2500 aktívnymi zákazníkmi.
  • Máme kancelárie v Trenčíne a Prahe. Máte väčšiu istotu, že v našich kanceláriách Vám zdvihnú telefón a vyriadia Vašu požiadavku.

Meno a priezvisko *:
Telefón:
E-mail *:
Názov webu:
Mám záujem o služby *:Registrácia firmy na Facebooku Mini
Registrácia firmy na Facebooku Maxi
Registrácia do vyhľadávačov
Ďalšie poznámky *:
Ak ste človek, koľko je  + *